محل تبلیغات شما

زندگی ام چه تلخ است .
آه ای خدا گرچه از این دنیای آلوده پر از رنجم پر از درد و غصه ام اما دلم میخواد با کسی باشم .
باکسی که مرا از ناپاکی ها دور کند . بین این همه کثافت بازی ها لاشخوری ها بامن صادقانه و عاشقانه بماند و سرکوفت نزند اشتباهاتم را پتکی نکند و بر سرم نکوبد
مانند خودم باشد من را حالا ارزیابی کند نه در گذشته
ای خدا چه جوری بگم اشتباهاتم داره روز به روز بیشتر میشه . من باید چکار کنم . این روزا دارم داغونتر میشم . کسی برایم نمانده . من هیچ دوستی ندارم . من آنقدر به دوستانم محبت کردم که آنها هوس خیانت به سرشان زد
خدایا من رو به مرگم من نه دوستی دارم نه آشنایی
من تنها به دانشگاه میروم تنها بر میگردم من کسی را ندارم گاهی با او به گردش بروم         من پاتوقی برای خودم ندارم من فقط یک وبلاگ دارم گاهی بنویسم گاهی از حرفهای خودم گریه ام بگیرد
دلم را بگو او چه گناهی کرده ؟ عاقبت قربانی کارهای بی منطق من میشود
دیگر هیچ عشقی در این قلب خانه نمیکند و هیچ کس عاشق این قلب نمیشود
خدایا برام عشق واقعیمو بفرست خدایا اگه سحرتو دوس داری اگه میخوای از این مرداب دربیام خدایا حاظرم به خاطرش هفته ها ماه ها سال ها منتظر بمونم خدایا من رو به تو کردم دیگه کسی برام نمونده .

4Year After My Best Friend's Death

4Year After My Best Friend's Death

نه دستی نه آغوشی .............

ها ,خدایا ,کسی ,ام ,گاهی ,ندارم ,ندارم من ,پر از ,من رو ,رو به ,این قلب

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Matthew's game بلاگ تنها My Legends راه سلامتی Cheap Jerseys Wholesale From China, Free Shipping Enjoy! اسکان مسافر در همدان (اجاره سوئیت، منزل) سرزمین ممنوعه جغرافیای محمد حسین احسانی السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها خرید عینک آفتابی از اصفهان